Protokół DALI opracowany został blisko 20 lat temu. Przez te lata stał się standardem w sterowaniu oświetleniem przemysłowym na całym świecie. W chwili obecnej trudno wyobrazić sobie nowoczesną halę bez oświetlenia DALI. Jakie korzyści daje zastosowanie systemów DALI w przemyśle?
1. Oszczędności
Zastosowanie sterowania oświetleniem z czujnikami światła i ruchu, obniża znacząco koszty zużycia energii generowane przez oświetlenie DALI. Automatyczne dostosowywanie się oświetlenia na hali do ilości światła dziennego, optymalizuje pracę oświetlenie przynosząc wymierne korzyści zauważalne każdego miesiąca.
2. Elastyczność systemu
Dzięki adresacji i kontroli nad każdym elementem systemu DALI, zmiana ustawień oświetlenia nie stanowi problemu. Zmiana stref świetlnych, zmiana ustawień paneli przycisków, czujników światła, czy czujników ruchu jest możliwa w każdej chwili bez ingerencji w instalację oświetlenia.
3. Komfort
Dobrze zaprojektowany i zaprogramowany system DALI cechuje bezobsługowa i automatyczna praca oświetlenia. Dzięki czujnikom światła i ruchu oświetlenie DALI łagodnie dostosowuje się do otoczenia, dając użytkownikom ogromy komfort.
4. Żywotność oświetlenia
Zastosowanie czujników w systemie DALI w dużym stopniu przyczynia się do wydłużenia żywotności źródeł światła. W halach przemysłowych w których temperatury bywają wysokie, redukcja mocy oświetlenia DALI znacząco spowalnia degradację LED-ów.
5. Możliwości
Systemy DALI umożliwiają kontrolowanie, analizowanie i optymalizowanie pracy oświetlenia hal przemysłowych. Dzięki cyfrowej komunikacji możliwe jest zastosowanie intuicyjnego interfejsu LCApp, który ułatwia użytkownikom korzystanie ze wszystkich możliwości systemów DALI.Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aplikacją LCApp, pod adresem https://lcapp.coolpage.pl/, logując się przez podanie Login: admin / Hasło: haslo.